sedat peker | muhalif sözlük
kayıt

sedat peker

 1. 1
  popüler olduğu dönemlerde malesef ülkücü gençler için neredeyse idol olan kişi.şahıs ideolojik olarak türk milliyetçisidir fakat öyle veya böyle gayr-i meşru alemin göbeğindedir,hayat nizamı ülkücü dünya görüşüyle bağdaşmaz.yinede her sene 3 mayıs'ta galatasaray adasını kiralayıp bir çok sanatçı müsveddesini ateş üzerinden atlatması,ibo gibi kürtlerin yeri geldiğinde kulağından çekmesi,kürt mafyasına karşı yürüttüğü ve başarı kazandığı mücadele takdire şayandır.
  ülkücü gençlerden uzak tutulmalı,hayatı bir imrenme noktası oluşturmamalıdır.bu arada gayr-i meşruluğu genelde ihale,çek-senet (tabi çok büyük meblağlardan bahsediyorum),haraç,çöküntü gibi işlerdendir.uyuşturucu,kadın ticareti gibi işlerde bezi yoktur.
  bir alattin çakıcı değil.
  #18310 karabudunlu | 10 yıl önce
   
 2. 2
  karadeniz kökenli bir aileden gelen ve yeğen sayısının çokluğuyla nam salmış şahıs.
   
 3. 3
  (bkz: bir umuttur yaşamak)
  (bkz: ya av olacaksın ya da avcı, ama asla avı avcıya götüren köpek olmayacaksın)
  #38833 mehmetbirreis | 8 yıl önce
   
 4. 4
  (bkz: olgun peker)
  #38895 kartal | 8 yıl önce
   
 5. 5
  ana­ya­sa mah­ke­me­si­’nin 6 mart 2014 ta­rih­li ka­ra­rı (anayasal hak ve özgürlüklerin gözetilmediği hakkında) ve özel yet­ki­li mah­ke­me­le­rin kal­dı­rıl­ma­sı­nın ar­dın­dan, er­ge­ne­kon da­va­sın­da mü­eb­bet ha­pis ce­za­sı­ veren mahkemelerin yokluğunda yetki krizine bakılmaksızın görevli ağır ceza mahkemesi tarafından 11 mart 2014 günü tahliye edilmiştir.

  çıkar çıkmaz bozkurtunu çakıp artisliğini de yapmıştır reis.
  #39852 azadiya welat | 8 yıl önce
   
 6. 6
  dhkp-c'ye ağır ayar vermiş geçenlerde. "ben park yakacak olsam içine sizi doldurup yakarım" diyor. *
  #40371 galiyev | 7 yıl önce
   
 7. 7
  Dayımdır. Türkiye'de ki her yüz gençten doksanının da dayısıdır.
  #40402 tengrikut | 7 yıl önce
   
 8. 8
  düğünündeki davetlileri görünce ''sikeyim böyle memleketi'' çektiğim akp'li mafya.

  haber.star.com.tr/...
   
 9. 9
  en yetkili ağızların kişilerin günah işleme özgürlüğünden dem vurduğu ülkemizde, suçu ve suçluyu övmek de mutat olduğu üzre, kendisi hakkında iş adamı ve hayırsever olarak bahsetmenin daha doğru olduğunu düşündüğüm organize suç örgütü lideri.
  #42153 deli derviş | 6 yıl önce
   
 10. 10
  kurtlar vadisi ekibi sayesinde ergen fanboyları gün geçtikçe artan karanlık kişi. biri şunlara ve kurtlar vadisi ekibine vatana sahip çıkmanın, kurtarmanın sadece kurşun sıkarak olmayacağını söylese iyi olur. gelelim asıl konuya teröre karşı rize'de düzenlenen mitingde erdoğan sevgisinden bahsederek oluk oluk kan akacağını söylüyor. görünen köy klavuz istemez bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama.
  #42738 tayyarsalim | 6 yıl önce
   
 11. 11
  Artık youtuber. Yeni yerleşkesi Dubai'den(bae) İçişleri nazırı Süleyman soylu, eski nazır mehmet ağar ve eski başnazır binali yıldırım'ı hedef alan 7 serilik videolar yayınlamış ve en son yayınladığı 8. videosu ile "el-nusra" üzerinden ihtivayı reis-i cumhur'a kadar genişletmiştir. Yayınladığı videolarda işletmelere çökmelerden, faili meçhul suikastlere kadar değişik konularla birlikte gazeteci ve tanınmış kişilerle görüntülü konuşmalar da mevcuttur.

  (bkz: şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var;)
  (bkz: bir, milliyetçilik nedir?)
  (bkz: iki, nasıl mafya olunur?)
  #43824 kursad | 4 ay önce