bengütürk tv | muhalif sözlük
kayıt


bengütürk tv

 1. 12
  kahrolası ermeni kanalıdır.
  milliyetçilerin sesi olmayı bırak, milliyetçileri yanlış istikamete yönlendiren kanaldır.
  ermenilerin istediği ''türk tipi''ni yaratmaya çalışan, mankurtlaştırma projesinin medya ayağı olan, diaspora kanalıdır.
  taraf gazetesi ve imc tv'den daha tehlikelidir. çünkü taraf ve imc, rengini belli eder. ama bunlar işini gizli-saklı yürütüyor.

  an itibariyle(canlı yayın) türkmeneli tv'de, kerkük'e peşmerge çıkartmasını göstermektedirler. peşmerge askeri, türkmen kızını göğsünden vurmuştur. dünyanın gözleri önünde kız şehit olmuştur. an itibariyle canlı yayında, sansürsüz şekilde türkmeneli tv'de göstermiştir. herkes etrafa kaçışmıştır. kızın kanları asfalta karışmıştır. şu anda tüylerim hala diken dikendir. askerler gittikten sonra kameraman kızın yüzüne zumlamış, masmavi gözlerini gökyüzünü dekmiş cesetle burun buruna getirmiştir koca dünyayı.

  bengü türk nerdedir. niye gündem yaratamaz.
  ermeni p*çleri, yüz yıl evvel gerçekleşen karışıklığı ''soykırım'' diye dünyaya pazarlamıştır. bizim türkiye bile dolaylı yoldan kabul etmiştir.
  yiddish p*çleri, halen bile nazi almanyasını gündemde tutup, mazlum millet ayağına yatarlar. 2-3 yiddish'i, ''bütün yahudiler'' diye genelleyip, yahudi soykırımı yapıldığını idda ederler.

  ama şu an, canlı kanlı türkmen soykırımını kimse söylemez. kimse gündeme getirmez. gündeme getirmek için uğraşmaz bile.
  ermeni kanalı bengütürk, ancak zamlar, mamlar, haklar, huklar'' diye milleti afyonlar. ne zammı, ne hakkı yahu? türk'ün hiçbir vakit zam ya da hak sorunu olmamıştır.
  fakir kalırsa hırsızlık yapar, olmadı tayyip amca'ya ''sana oy veriyorum'' der kömür-makarna alır.
  hak verilmez zaten alınır. yümsüğü muhattabının suratına yapıştırınca, bütün talebler yerine getirilir.
  bizi öldürmeyen şey güçlendirir. can bedenden çıkmadıkça, umutlar bitmez.
  ama türkmen kızının umudu bitmiştir. canı bedenden çıkmıştır.
  zibidi murat ide, yapsana bunu günden. hergün yayınlasana. ajitasyon yapsana.
  halen izlediğim şeyin etkisiyle elim-ayağım titremektedir. o kız belki evlenecek, anne olacaktı. yetiştirdiği çocuklar, milletine faydalı evlatlar olacaktı. şerefsiz bir peşmerge elinden aldı yaşamını.
  lanet olsun sana bengütürk. göstersene milliyetçilere soydaşlarının dramını. ''galeyana gelirler'' diyemi korkuyorsun? ''birbirlerine sahip çıkarlar'' diyemi korkuyorsun? ''kürt açılımı baltalanır'' diyemi korkuyorsun? ''turancılık tekrar hortlar'' diyemi korkuyorsun?
  karabağ katliamı ve srebrenitsa katliamı olurken, bunları kamuoyundan saklayan yavşak anap zihniyetinin tekrar zuhur etmiş hali sanki bengütürk.
  ermenileri korumak içen, millete azeriler hakkında ''onlar türk değil alevi'' diyen ve karabağ katliamını meşrulaştıran turgut özal'ın reankarnasyon hali sanki.
  #28607 muhalif milliyetci | 8 yıl önce
   
 2. tümünü gör