taksim gezi parkı olayları | muhalif sözlük
kayıt


taksim gezi parkı olayları

 1. 31
  dünyaynin dört bir yanina dagilmis olaylar.
  farkli görüslerle sürekli catismalara girmeme gibi bir yapiya sahibim. dinleyip anlayis göstermeye calisirim ki bu icerisinde bulunup büyüdügüm cok kültürlülükte yasamimi kolaylastirma acisindan gerekli tutumdur. her koyun kendi bacagindan asilir mantigindayim. ta ki damarima basilana kadar. vay efendim gezi parki icin pazar günü yürüyüs yapacagiz bilmem ne diye sirp hitvat karisimi ese sahip dayimin kizi tarafindan davet edildigim eylemler zinciri.
  davete icabet etmeyip katilmayacagimi belirtigimde ise faşist * damgasini da yemisimdir bu eylemler sayesinde eyvallah.
  sonra dün ikamet ettigim sehirde yapilan eylem film seridi gibi gözümün önünden gecti. alli salli koskocaman türk bayragini tutan bir kadin yaninda imralidaki itin posterini tutan bir dangalak onun yaninda da pankartlar "atatürkcü olmak bir erdemdir herkes tasiyamaz"
  peki süper ileri görüslü erdemli canlarim sizin bu pankartlari ve türk bayragini o itin resmini tasiyanla ayni safta yer aldiginizi ata bilse görse anitkabirde kemikleri sizim sizim sizladigindan dört dönecektir haberiniz var mi??

  gelelim bayragima. ulu sehitlerimin kanlarini temsil eden al bayragima. o bayrak o resimle nasil bir araya gelir? köpekleri benim askerimin kanini döküp sehit edecek ve o köpeklerle omuz omuza duracam. bir ulusun bayragi bu denli lekelenir kirletilir iste. hani bazen bayrak yakma olaylari var ya onlar bu kadar acitmamisti icimi. cünki bir zamanlar bir yerde canlarini fena halde yakmisiz demek kuyruk acilari var ki böyle bir ise kalkisabiliyorlar diyebilirim. ya da "ata´nin askerleri doguda savasiyor ama" ifadesinde kullandiginiz gazi sehit düsen askerlerimiz?? onlarin da iki elleri iki yakanizda olsun insallah mahserde.

  simdi ise sadece almanyadaki capulculari ilgilendiren bir kisim;
  hirvat sirp esli ve fakat ben milliyetciyim ayaginda muhterem kuzenim ve kafadarlari.
  su siralar almanyanin gündemi ne olmali biliyor musunuz acaba?? ki gündeme siz cuk diye oturdunuz. her tv kanalinda haberlerde sizler gazeteler deseniz yine sizler. ama gündemi sarsmasi gerekirken sizin gölgenizde kaybolan almanyada türklere yönelik kundaklama olaylarinin durusmalari. ekmeklerine yag ve bal sürün böyle aferin. cok milliyetcisiniz ya diri diri yanan vurulan soydaslarinizin durusmalarini gündemden indirip unutturun.

  evet efenim simdi toparlarsak sonuc olarak ne cikiyor cevreci capulcu arkadaslar. cevrecilik namina bi pankart bir bayrak göremedik. neyin eylemini yaptin sen simdi hadi yaklas beri de anlat bakalim.
  #34468 efenim | 7 yıl önce
   
 2. tümünü gör